Logo
Volejte o radu / Call Us
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný / Shopping cart is empty
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat. / Do you need advice? Do not hesitate to contact us.
  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
OBCHODNÍ PODMÍNKY

www.jenon.cz

Tento e-shop je provozován firmou Redline Partner s.r.o., Dukelská 3975, 760 01 Zlín, IČ 03386023, DIČ CZ03386023, Tel. 770 669 100, E-mail: handmade@redlinepartner.cz

Uzavření smlouvy

Smlouva je uzavřena okamžikem, kdy na základě objednávky z Vaší strany vystavíme potvrzení z naší strany (dále jen „uzavření zakázky“). Výrobu provádíme na zakázku, tudíž se nejedná o prosté uzavření kupní smlouvy distančním způsobem, ale na základě Vašich přání (objednávky).  Po následném potvrzení z naší strany dojde k výrobě na míru. Jedná se tedy o dodávku zboží, které bylo upraveno podle přání zákazníka/spotřebitele nebo pro jeho osobu dle § 1837 písm. d), kdy nelze odstoupit od smlouvy ve 14ti denní lhůtě od dodání zboží a tudíž nelze uplatnit ustanovení občanského zákoníku o odstoupení od smlouvy uzavřené distančním způsobem dle § 1839 zákona 89/2012 Sb. občanského zákoníku.

Dodací lhůta

Výrobky z naší dílny dodáváme standardně do 30 dnů od zaplacení a dodání všech potřebných podkladů (např. obkresy chodidel u sandálů včetně všech potřebných mír a upřesnění barev). Při výrobních špičkách, či při nedostupnosti materiálu a dovolených se může dodací lhůta prodloužit. O průběhu Vaší zakázky se můžete informovat. Prosím, berte na vědomí, že prodloužení termínu z výše uvedených důvodů není důvodem pro zrušení zakázky a odstoupení od smlouvy. V případě, že potřebujete výrobek dodat dříve nebo v určité datum, kontaktujte nás, budeme se snažit vyjít vstříc. Můžete také žádat expresní zhotovení (za expresní vyřízení je účtován expresní příplatek 20%). V některých případech není možno termín z provozních důvodů uspíšit.

Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobu na zakázku, přijímáme výhradně platbu předem v plné výši. Platit lze převodem z účtu, nebo platební kartou. Popřípadě lze platit v hotovosti při objednání výrobku osobně u nás na dílně či provozovně ve Zlíně.

 

Doprava

Česká republika

Naše výrobky k Vám posíláme přepravní službou v ČR (budeme o odeslání zakázky informovat e-mailem). Lze také vyzvednout osobně u nás na dílně či provozovně ve Zlíně.

Evropská Unie

Posíláme také do vybraných států EU:Slovakia, Poland, Germany, Hungary, Austria, Romania, Bulgaria, Belgium, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Italy, Luxembourg, Netherlands, Portugal, Slovenia, Spain, Sweden and the UK.(budeme o odeslání zakázky informovat e-mailem) doručujeme službou PPL?

Kontrola po dodání

I přesto, že každý výrobek při výrobě i před odesláním pečlivě kontrolujeme, prosíme, abyste si výrobek po dodání pečlivě prohlédli a oznámili nám případné zjištění vady. Pokud zjistíte jakýkoliv rozdíl mezi skutečně dodaným zbožím a fakturou (v druhu, množství či ceně), prosím dejte nám vědět. Věc bude co nejdříve napravena. Pokud tak neučiníte do 3 pracovních dnů ode dne dodání (převzetí zásilky), budeme mít za to, že zboží bylo dodáno v pořádku a že všechny podmínky kupní smlouvy tak byly bezchybně splněny.

 

Reklamační podmínky

Odstoupení od smlouvy

Všechny výrobky prezentovány na našem webu jsou zakázkovou výrobou dle zadání od zákazníka. Z tohoto důvodu nelze uplatnit běžné ustanovení o odstoupení od smlouvy při koupi zboží na internetu. Zakázku lze po dohodě zrušit, ale pouze do tří dnů od uzavření zakázky. V tomto případě peníze přijaté na náš účet budou vráceny v plné výši. Po uplynutí 3 dnů od uzavření zakázky není možno zakázku zrušit, ani od smlouvy odstoupit. 

Záruka a reklamace

Zákazník je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u zboží v zákonem stanovené lhůtě 24 měsíců od převzetí. Na některé výrobky dáváme doživotní záruku. U takového produktu je na e-shopu i na kartě zákazníka uvedeno označení Doživotní záruka. Slovem „doživotní“ je myšlena přirozená životnost výrobku, ne konec života majitele či případných dědiců. Naše výrobky vyrábíme tak, aby měly delší životnost než výrobky běžné.

Na co se doživotní záruka vztahuje

Doživotní záruka se vztahuje na skryté vady materiálu či vady zpracování. Zejména prasklé šití či prasklé nýty a povolené lepené spoje.

Na co se doživotní záruka nevztahuje

Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku, jako jsou oděrky, rýhy a škrábance způsobené ostrými předměty, průrazy materiálu vlivem neopatrného použití výrobku (pády na asfalt, kamení aj.) či ostrými předměty. Na skvrny od vody a jiných tekutin, vyšisování či změnu barvy sluncem a povětrnostními vlivy. Zašpinění vnitřní či lícové strany výrobku.

Useň neboli kůže je přírodní materiál. Díky tomu může mít každý výrobek lehce odlišnou strukturu, texturu či barevný odstín. Fotografie na obrazovce mohou být zobrazovány zkresleně vlivem nesprávné kalibrace monitoru, proto se mohou výrobky lišit barevným odstínem od fotografie. Je možné se za námi zastavit a vybrat si vše osobně.  

O kožené výrobky je nutno pečovat. Proto je ke každému výrobku přiložen lísteček s instrukcemi (naleznete je také na našem webu). Doživotní záruka se nevztahuje jak na běžné opotřebení výrobku, tak na vady způsobené špatnou nebo nevhodnou péčí.

Při reklamaci zašlete nebo přineste řádně zabalené reklamované zboží s přiloženou informací, co je reklamováno. Při zasílání reklamovaného zboží přes dopravní společnosti jej prosím zabalte do nepromokavého obalu odolnému proti protrhnutí. Doporučujeme předem zavolat nebo nám zaslat e-mail pro upřesnění detailů.

Lhůta pro vyřízení reklamace

Reklamace vyřizujeme vždy do 30ti dní ode dne přijetí reklamace. Za vyřízení reklamace se považuje i jeho odmítnutí. Po uznání a vyřízení reklamace Vám zašleme opravené či nové zboží na naše náklady.

V případě, že nebudeme moci lhůtu 30 dní dodržet, spojíme se s Vámi a věc projednáme osobně.

Informace ohledně ochrany osobních údajů naleznete ZDE

 

Platební údaje:

Číslo účtu / Account number: 2300656078 / 2010

IBAN: CZ5420100000002300656078

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Chci přednostně informace o soutěžích, akcích a novinkách.

 

sledujte nás na instagramu #jenon_leather

 

KONTAKTY

          

 

Tel: 770 669 100

Mail: handmade@redlinepartner.cz

 

Kontaktní místo Zlín:

Technologické inovační centrum - Svit budova 23

Vavrečkova 5262, 

760 01 Zlín

 

Kontaktní místo Uherský Brod:

Havřice - Zauličí 107, 

688 01 Uherský Brod

  

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz