Logo
Volejte o radu / Call Us
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný / Shopping cart is empty
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat. / Do you need advice? Do not hesitate to contact us.
  1. Úvod
  2. Blog a články
  3. BLOG
  4. Jak pečovat o naše výrobky? / How to care for our products?
11.02.2019

Jak pečovat o naše výrobky? / How to care for our products?

Tady je malý návod na ošetření kožených výrobku

jelikož o kožené výrobky je třeba pečovat, aby Vám vydržely co nejdéle jako nové. Vhodné je použít včelího vosku, impregnační spreje nebo další pomůcky podle typu kůže.

Po zakoupení koženého výrobku u nás nemusíte ihned provádět impregnaci sprejem, nebo jiným způsobem. Kožený výrobek z naší dílny je již ošetřen. Časem však jeho účinnost vyprší a je třeba výrobek znovu ošetřit.

 

Jak pečovat o hlazenou kůži?

Pokud jste si vybrali výrobek z hlazené kůže, je třeba vědět, že tento typ kůže je třeba promazávat a impregnovat. Doporučujeme výrobek ošetřit jednou za 3-4 měsíce včelím voskem, vyleštit měkkým hadříkem, a nastříkat impregnačním sprejem. Pokud se používáním do kůže vytvořili vrypy nebo odřeniny, doporučujeme kontaktovat naši dílnu, kde Vám výrobek odborně ošetříme. , To i v případě pokud byste chtěli výrobek revitalizovat.

 

Jak pečovat o broušenou kůži?

Pokud je Váš výrobek z broušené kůže, je malinko více náročný na péči. Je třeba cca jednou za měsíc vyčesat houbou na broušenou kůži a impregnovat sprejem. V žádném případě nedoporučujeme výrobky z broušené kůže natírat voskem, ztratil by se efekt broušené kůže. 

 

Pokud potřebujete radu s ošetřením výrobků prosím obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme.

Here's a little tutorial to treating leather products

Leather products need to be cared for. Therefore, they will last as long as new. It is advisable to use beeswax, impregnating sprays or other aids according to the type of skin.

After purchasing our leather product you do not have to deal with anything. A leather product from our workshop is already treated. Over time, its effectiveness will expire and the product needs to be re-treated.

How to care for glazed leather?

If you chose a glazed skin product. This type of skin should be lubricated and impregnated. It is recommended to treat the product once every 3-4 months with beeswax. Polish with a soft cloth, and spray with an impregnating spray. If you have scratches or abrasions on leather, we recommend that you contact our workshop for professional care. Even if you want to revitalize the product.

 

How to care for brushed leather?

If your product is made of brushed leather, it is a little more demanding to care for. It is necessary to combe once a month with a sponge for brushed skin and impregnate with spray. In any case, we do not recommend waxed leather products, the effect of brushed leather would be lost.

 

If you need advice on treatment products, please contact us. We will be happy to advise you.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chci přednostně informace o soutěžích, akcích a novinkách.

 

sledujte nás na instagramu #jenon_leather

 

KONTAKTY

          

 

Tel: 770 669 100

Mail: handmade@redlinepartner.cz

 

Kontaktní místo Zlín:

Technologické inovační centrum - Svit budova 23

Vavrečkova 5262, 

760 01 Zlín

 

Kontaktní místo Uherský Brod:

Havřice - Zauličí 107, 

688 01 Uherský Brod

  

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz