Logo
Volejte o radu / Call Us
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný / Shopping cart is empty
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat. / Do you need advice? Do not hesitate to contact us.
Novinky
20.05.2019
Recenze našich zákazníků
  "Dnes jsem si byl vyzvednout klíčenku na poště. Škoda, že jsem byl tak moc zvědavý a vlezl do balíčku hned. To skoro chtělo udělat poctivé unboxing... číst celé
15.03.2019
KURZ VÝROBY BAREFOOT SANDÁLKŮ HUARACHE
Udělejte si své letní sandálky sami!  Velmi jednoduché a přitom kreativní provázkové sandálky, které nejsou jen obuví, ale zároveň kreativním doplňke... číst celé
06.05.2019
Úprava e-shopu
Trochu jsme pro Vás upravili e-shop aby se Vám lépe orientovalo. Reorganizovali jsme kategorie.  číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Barvy třísločiněné hovězí kůžetřísločiněné hovězí kůže.
06.05.2019 BLOG
Barvy třísločiněné hovězí kůžetřísločiněné hovězí kůže.
Třísločiněná hovězí kůže. Je jedna z nejdražších hovězích usní na trhu a je obzvláště vhodná pro kontakt s pokožkou. číst celé
Sandály - výběr barev
04.04.2019 BLOG
Sandály - výběr barev
Z následujících barev a vzorů si můžete vybrat kůži na výrobu sandálů. Vždy se jedná o hovězí useň. číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Náš e-shop
  3. Shark Tales & Maas Attacks
  4. Exkluzivní edice / Exclusive Edition

Exkluzivní edice / Exclusive Edition

Produkty STMA a osobní setkání / STMA products and personal meetings   Edice obsahuje / edition includes Osobním setkání Krom všech produktů (peně... celý popis
Dostupnost / Availability
výroba na zakázku / custom production
Cena bez DPH / Price without VAT
12 871,07 Kč
15 574,00 Kč
ks
Kompletní specifikace / Specifications

Produkty STMA a osobní setkání / STMA products and personal meetings

 

Edice obsahuje / edition includes

Osobním setkání

Krom všech produktů (peněženky, klíčenky a náramku), získáte exkluzivně osobní setkání při večeři, nebo obědě s jednou ze sportovkyň. Po zakoupení Vás budeme kontaktovat a setkání zprostředkujeme.

Nejčastější destinace, kde se holky pohybují: USA (Denver Area, Breckenridge, Colorado) EU (Mnichovské letiště, Rakouské hory). Cheryl Maas je možno zastihnout také v Oslu a Amsterodamu, Šárku můžete potkat v Praze nebo ve Zlíně. 

Prosím berte na vědomí, že holky za Vámi nebudou cestovat. Pokud se setkání neuskuteční v rámci jednoho roku, vrátíme Vám peníze nad rámec produktů)

Obě holky jsou ve svém sportu velice úspěšné. Pravidelně se účastní závodů světového poháru, XGAMES a každá za svou zemi reprezentují také na zimních olympijských hrách. Pokud se chcete o holkách dovědět něco víc mrkněte třeba na jejich profily na facebooku - Šárky Pančochové a Cheryl Maas.

Meet the girls in person!

In addition to all the products (wallets, keychains and bracelets), you get exclusive personal meeting at dinners, or lunch with one of the sportswomen. We will contact you after purchase and arrange the meeting.

The most popular destination for girls: USA (Denver Area, Breckenridge, Colorado) EU (Munich Airport, Austrian Mountains). Cheryl Maas can also be found in Oslo and Amsterdam and Šárka in Prague or Zlín.
Other location can be arranged.

Please note that the girls will not be traveling to you. If the meeting does not take place within one year, we will refund you money in addition to the products)

Both girls are very successful in their sport. They regularly participate in the World Cup events, XGAMES and also the Winter Olympics. If you want to know more about them, check out their facebook profiles - Šárka Pančochova a Cheryl Maas.

Náramek STMA v SETU

Chtěli byste raději něco luxusnějšího s logem STMA? Krásný náramek ze stříbra s koženým páskem na kterém jsme si dali opravdu záležet.

Můžete si vybrat silnější se třemi otočkami, nebo malinko jemnější, který vaše zápěstí obejme 4x.

Opět se nejedná o strojovou výrobu! Vše, včetně stříbrné destičky a rytiny, vzniká kus po kusu v rámci zakázkové výroby. Každý výrobek je tedy svým způsobem originál jedině pro tebe.

STMA Bracelet in SET

Would you prefer something more luxurious with the STMA logo? A beautiful silver bracelet with a leather strap which we really cared for.

You can choose from thicker version of the leather bracelet with three turns or a slightly smoother one that embraces your wrists four times.

This product is 100% handmade! Everything, including silver plaque and engraving, is produced piece by piece in custom production.
Therefore, every bracelet is original and unique in its own way.

tenký / thin

(velikost zápěstí a šířku pásku prosím uveďte v poznámce objednávky / please indicate the size of the wrist and the width of the belt in the order note)

široký / wide

(velikost zápěstí a šířku pásku prosím uveďte v poznámce objednávky / please indicate the size of the wrist and the width of the belt in the order note)

Klíčenka STMA v SETU

Klíčenka co je ve stylu. Ručně vyrobená s doživotní zárukou a logem STMA v podobě žraločích čelistí. To je klíčenka kterou jsme pro holky s velkou péčí připravili.

STMA Keychain in SET

Keychain that’s in style. Hand-made with a lifetime warranty with the STMA logo.
We have prepared this product for you with great care.

SLIM peněženka v SETU

Nechce se vám nosit velká peněženka? Dvě kreditní karty, bankovky a občanka. To je přesně to co potřebujete na party. Všechny ostatní věci si můžete nechat doma.

Na přední straně jsme pro vás vyrazili logo STMA v podobě žraločích čelistí.

Jako bonus od Šárky a Cheryl dostanete vlastnoručně podepsanou fotku, kterou přibalíme k objednávce.

Limitovaná edice Shark Tales & Maas Attacks: Každý produkt má své sériové číslo, které je limitováno (1/50), tedy je jen 50 kusů každého produktu. Pokud chcete konkrétní číslo v sérii po objednávce nás telefonicky kontaktujte.

SLIM wallet in SET

Is your wallet too big to carry around? Two credit cards, banknotes and a ID card. That's exactly what you need for a party. You can leave all the other things at home.

We have pressed the STMA logo on the front side of the wallet.

As a bonus you will receive a signed photo from Šárka and Cheryl , which we will add to your order.

Limited edition Shark Tales & Maas Attacks: Each product have the serial number and that is limited (1/50), only 50 pieces of each product. If you want a specific number in the series, please contact us by phone after the order.

  

 

 

 

 

Neptejte se nás co máme. Ptejte se sami sebe co chcete.

...my to pro Vás vyrobíme.

 

KONTAKTY

          

 

Tel: 770 669 100

Mail: handmade@redlinepartner.cz

 

Kontaktní místo Zlín:

Technologické inovační centrum - Svit budova 23

Vavrečkova 5262, 

760 01 Zlín

 

Kontaktní místo Uherský Brod:

Havřice - Zauličí 107, 

688 01 Uherský Brod

  

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz